info@faztas.com +90 212 563 64 66

HİZMETLER

post-image
Agrega hizmetleri

Doğal, yapay yoğun mineral malzemenin genellikle 100 mm kadar çeşitli büyüklüklerdeki kınlmamış veya kırılmış taneler yığınıdır. Çakıl, kırılmış taş, kum gibi mineral malzeme veya bunların karışımıdır.

post-image
Altyapı, kanalizasyon

Bir ilin gelişmişliği noktasında önemli ölçüt olarak kabul edilen alt yapı sistemine günü birlik çözümler anlayışı yanlıştır. Bu noktadan hareketle şehrin gelişimi yönünde alt yapı çalışmalarını en iyi şekilde gerçekleştirmeteyiz.

post-image
Asfalt yapımı

Üstyapılar, kullanılan malzemelerin niteliklerine göre esnek veya rijit olmak üzere iki ana kategoriye ayrılır. Taban zeminine, trafiğe, çevre şartlarına ve ekonomik faktörlere bağlı olarak en uygun üstyapı tipi seçilir..

post-image
Çevre düzenleme

Ülke ve varsa bölge planı kararlarına uygun olarak konut, sanayi, tarım, turizm, ulaşım gibi yerleşme ve arazi kullanılması kararlarını belirleyen,1/25 000 ölçekte Bakanlık çerçevesinde yapılmaktadır.

post-image
Park, bahçe düzenlemeleri

Birçok il ve ilçemizde sosyal donatı alanları, park yapım ve peyzaj hizmetleri sunmaktayız. Keyifle zaman geçireceği bu alanlarda yürüyüş kordonları sağlıklı yaşama dair her şeyi bulabilirsiniz.

post-image
Beton yapımı

Temel yapı malzemesi olan beton, ilerleyen teknolojinin getirdiği avantajlarla günümüzde çok önemli bir yer tutmaktadır. Agrega; çimento ve su ile birlikte betonu oluşturan temel malzemelerden birisidir

post-image
İnşaat hizmetleri

Fizibilite , projelendirme, müşavirlik ; Sadece , bize sunulan projelerin uygulamasını yaptığımız gibi , henüz arsa konumunda olan gayrimenkullerin fizibilitelerini üstleniyoruz.

post-image
Taş ürünleri

FAZTAŞ MADENCİLİK senelik üretmiş olduğu üç milyon ton taş ürünü, çalışan kaliteli personeli, makine parkı ve vermiş olduğu hizmetten dolayı bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder. Size kaliteyi, güven sunarız.